Hükümet Kadın Full izle

Aslında film hakkında şunu söylemek istiyorum.Türk komedi filmleri gerçekten hep güldürür,çünkü bizi anlayan dil bizim dilimizdir.Ve türk komedi filmlerinde ise bizim anladığımız dil vardır.İşte bu Hükümet Kadın Filmide benim size bahsettiğim tarzda,tam komedi dediğimiz lezette bir film.

Sekiz çocuğu olan Xate midyatlı basit bir aile yapısına sahip kişilerden biridir.Fakat onun tek farkı kocasının Midyat belediye başkanı olmasıdır.Birgün olaylar öyle bir gelişir ki Xate kendini Belediye Başkanlığı koltuğunda görmesini sağlar.

Okuma ve yazma bilmeyen Xate belediye işlerini sanki ev işleri gibi görmüş olacak ki,rekabet konularında çocuklar gibi rekabet yaparak Midyat halıkını an geliyor kahkahlara boğuyor.

Fakat şu bir gerçek ki okuma-yazması dahi olmamasına rağmen Xate her işine kolay bir çözüm buldu.En önemli olanı ise,kimsenin bile farketmediği birşeydi hayat eskisi gibi değildi.Bunun farkına ilk varan yine Xate olmuştur.Bu güzel ve komedi ile dolu filmde tüm ziyaretçilerimize İyi Seyirler Diliyoruz.

Fragman TEK PARÇA (EKLENECEK.)

Filmi beğendiyseniz hemen paylaşın!
23949 izlenme
Yorumlar

eylem

4 sene önce

Bencee harika süper ötesi bi yerli film Demet akbağ yine yapmıs yapacagını ve tüm izleyenlerini eğlendirmiş diyebiliriz işte bizim türk filmlerinden tek beklentimiz budur bu helal be !

KonT

4 sene önce

ne zaman eklenecek ağa

HDFilmizleTC.com

4 sene önce

Arkadaşlar bir kaç gün içerisinde sinema çekim çıkacak ve ekleyeceğiz. Orjinali ise Şubat sonunda ancak .

elif

4 sene önce

çok güzell

efrahim

4 sene önce

Harika bir film tekrar izlemek istiyorum. Yaptığınız hizmetlere teşekkürler.

yokki

4 sene önce

2014 Şubat olucak herhalde

37-karakol-outpost-37-2014-turkce-dublaj-izle