Hükümet Kadın Full izle

Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş Friend Feedde Paylaş Rss Abone Olun
FavoriteLoadingFavorilerime ekle 20873 izleme
hukumet-kadin-full-izle

Aslında film hakkında şunu söylemek istiyorum.Türk komedi filmleri gerçekten hep güldürür,çünkü bizi anlayan dil bizim dilimizdir.Ve türk komedi filmlerinde ise bizim anladığımız dil vardır.İşte bu Hükümet Kadın Filmide benim size bahsettiğim tarzda,tam komedi dediğimiz lezette bir film.

Sekiz çocuğu olan Xate midyatlı basit bir aile yapısına sahip kişilerden biridir.Fakat onun tek farkı kocasının Midyat belediye başkanı olmasıdır.Birgün olaylar öyle bir gelişir ki Xate kendini Belediye Başkanlığı koltuğunda görmesini sağlar.

Okuma ve yazma bilmeyen Xate belediye işlerini sanki ev işleri gibi görmüş olacak ki,rekabet konularında çocuklar gibi rekabet yaparak Midyat halıkını an geliyor kahkahlara boğuyor.

Fakat şu bir gerçek ki okuma-yazması dahi olmamasına rağmen Xate her işine kolay bir çözüm buldu.En önemli olanı ise,kimsenin bile farketmediği birşeydi hayat eskisi gibi değildi.Bunun farkına ilk varan yine Xate olmuştur.Bu güzel ve komedi ile dolu filmde tüm ziyaretçilerimize İyi Seyirler Diliyoruz.

Film hakkındaki yorumlar

  1. eylem

   Bencee harika süper ötesi bi yerli film Demet akbağ yine yapmıs yapacagını ve tüm izleyenlerini eğlendirmiş diyebiliriz işte bizim türk filmlerinden tek beklentimiz budur bu helal be !

  2. KonT

   ne zaman eklenecek ağa

  3. HDFilmizleTC.com

   Arkadaşlar bir kaç gün içerisinde sinema çekim çıkacak ve ekleyeceğiz. Orjinali ise Şubat sonunda ancak .

  4. elif

   çok güzell

  5. efrahim

   Harika bir film tekrar izlemek istiyorum. Yaptığınız hizmetlere teşekkürler.

  6. yokki

   2014 Şubat olucak herhalde

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler