Geleceğe Dönüş Türkçe Dublaj Hd Film izle


Geleceğe Dönüş HD izle 
 Deli dolu bilimadamı Dr. Brown zamanda yolculuğu mümkün kılan bir araba geliştirir. Bu makineyi ilk kullanan genç Marty ufak bir zamanlama yanlışıyla gelecek yerine geçmişe gönderilir. Otuz yıl öncesine dönen Marty’nin burada yaptığı bir hamle, kendi kaderini ilginç bir noktaya sürükleyebilecek bir hataya sebebiyet verir.Geleceğe Dönüş 720P izle  Artık Marty’nin yapması gereken tek şey kendi doğumunu bile engelleyecek bu hatayı bir şekilde düzeltmeye çalışmak olacaktır.

Zamanda yolculuk temalı filmlerin atalarından olan ‘Geleceğe Dönüş’ hem yönetmeni Robert Zemeckis’in hem de dönem sinemasının şahlandığı anlardan biridir. Gösterime girdiği dönem insanlığını bir hayli heyecanlandıran ve kısa bir süre sonra kült mertebesine erişmiş, o güne kadar hep tv dizilerinde yer alan başrol oyuncusu Michael J. Fox’a da büyük ün getirmiştir. Geleceğe Dönüş Türkçe Dublaj izle

Filmi beğendiyseniz hemen paylaşın!
3017 izlenme
Yorumlar

barış

4 sene önce

birgün zamanda yolculuk yapacağım geleceğe gidip bir devrim gerçekleştireceğim bu cümlemi okuyup gülenlerse bunu yaptığımda haberleri dahi olmayacak..

37-karakol-outpost-37-2014-turkce-dublaj-izle