Bitik Şehir Türkçe dublaj izle

Bitik şehir Filminin konusu:

Russel Crowe gibi başarılı aktörün son filmi olan Bitik Şehir (Broken City) filmi 15 Ocak 2013 tarihinde tüm sinemalarda vizyona girerek izleyicilerin karşısına sunulacak. Oscar ödüllü aktör Russel Crowe, Bitik Şehir filminde bir belediye başkanı karakterine bürünmüş durumda.
Ayrıca Bitik Şehir (Broken City) filminde Russel Crowe’a, Catherina Zeta-Jones ve Mark Wahlberg gibi başarılı isimler de eşlik ediyor.
Filmin genel anlamda konusu ise eskiden polis olan bir dedektifin, bir belediye başkanı tarafından karısını aldatma şüphesini araştırması için tutulur. Dedektif (Mark Wahlberg) aldatılma iddaalarını doğrular fakat başkanın eşinin aldattığı adam ölmüştür. Araştırmalarını daha derin bir şekilde yürüten dedektif belediye başkanının da isminin karıştığı politik bir skandalı gün yüzüne çıkarmayı başaracaktır.

Bitik Şehir filminde belediye başkanı karakterini Russel Crowe, dedektif karakterini Mark Wahlberg, belediye başkanının karısı karakterini ise Catherine Zeta-Jones canlandırmaktadır. Bitik Şehir filminin sloganı ise “Tek bir delil seni yok edebilir.” olarak belirtildi.

2013 Ocak ayında vizyona girecek film şimdiden film severler için merak uyandırıyor. Özellikle Russel Crowe hayranları heyecanla bu filmi bekleyenler arasında bulunuyor.

hd film izle İyi seyirler diler.

Film Çıktan hemen sonra sitemizdeki yerini alacaktır..

Filmi beğendiyseniz hemen paylaşın!
5990 izlenme
Yorumlar
37-karakol-outpost-37-2014-turkce-dublaj-izle