Bana Bir Soygun Yaz Full izle

BANA BİR SOYGUN YAZ FİLMİNİN KONUSU:

Yaklaşık bir ay önce yani 2012 Aralık’ta vizyona giren iddialı yerli komedi filmlerinden biri de Bana Bir Soygun Yaz’dır. Kadrosunda güçlü isimler bulunduran film soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak bir komedi ile sinema severlerin karşısına çıkmıştır.
Yönetmenliğini Biraz Dalkıran’ın yaptığı filmin senaryosu ise İnci Uluçay’a aittir. Filmin kadrosunda ise birbirinden değerli isimler bulunmaktadır.
Televizyon ve tiyatro dünyasında başarılı işlerde bulunmuş Hakan Yılmaz, Sera Tokdemir, Mehmet Özgür, Hazel Çamlıdere, Mehmet Usta, Ömür Arpacı ve Umut Oğuz gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.
Filmin konusu ise oldukça ilginçtir. Onur Ankara’ya bir işini halletmek üzere yola çıkar. Arkadaşı Hacamat Hüso Onur’a Ankara’da bir tanıdığa teslim edilmek üzere bir kutu şekerleme vermiştir.
Onur’un sevgili Leyla ise artık ciddi ciddi aldatıldığını düşünmektedir. Çıkan tartışma sonucu şekerleme kutusuyla birlikte Onur’un bütün eşyalarını yakar. Evsiz ve parasız kalan Onur tek çare olarak çocukluk arkadaşları Fiko ve Süleyman’a yerleşir. Ancak Hacamat Hüso peşlerini bırakmaz. Artık kahramanlarımızın başı büyük bir belaya girmiştir.

HDFilmizleTC.com iyi seyirler diler.

Filmi beğendiyseniz hemen paylaşın!
44666 izlenme
Yorumlar

Mehmet

4 sene önce

Nezaman cıkıcak bu film süpere benziyo …

funda ARAZ

4 sene önce

bana bir soygun yaz ne zaman eklenecek.

Yiğit

4 sene önce

Çok güzel film

pınar yaltogil

4 sene önce

bi izleyebilsem

mehmet

4 sene önce

harıka

37-karakol-outpost-37-2014-turkce-dublaj-izle